O mnie

Jako pasjonatka literatury i języka polskiego, a także jako wprawny copywriter SEO, redaktor, edytor i korektor stworzę dla Ciebie wartościowe treści, dzięki którym zrealizujesz wyznaczone przez siebie cele – marketingowe, zawodowe lub prywatne.

Choć warsztat pisarski zaczęłam szlifować dzięki zleceniom domowej szuflady, rozwijając swoje wyczucie tekstu w pokojowej pracowni słowa, to późniejsze doświadczenia umożliwiły mi wypłynąć na szerokie wody i spróbować swoich sił jako zawodowy copywriter SEO, redaktor, edytor i korektor.


Swoje pierwsze kroki jako redaktor stawiałam w lokalnym magazynie poświęconym tematyce kulturalnej. Przekonałam się wówczas, jak powinno się pisać, a jakich praktyk należy się wystrzegać, by zainteresować czytelnika przygotowanym przez siebie contentem – artykułami SEO, tekstami na stronę internetową, sloganami reklamowymi oraz wszystkimi innymi treściami, które tworzę obecnie dla swoich klientów.


Po ukończeniu szkoły średniej dostałam się na wymarzone studia polonistyczne, które pogłębiły moją pasję do literatury i do wszystkich innych form słowa pisanego. Jednak w tamtym okresie wypracowałam nie tylko wyjątkową „relację” z językiem polskim i stworzonymi przez wielkich pisarzy dziełami, ale i niezbędne umiejętności językowe, dzięki którym dziś mogę wykonywać swój zawód. 


Już jako polonistka odbyłam szkolenia poświęcone aktywnej sprzedaży, sztuce pisania dobrych, wciągających tekstów, storytellingowi, SEO copywritingowi oraz wielu innym zagadnieniom związanym z tworzeniem wartościowego contentu. Wiedzę uzupełniłam praktyką, dzięki czemu treści, które Ci oferuję, są na bardzo wysokim poziomie. 

Moja misja

Pisanie wartościowych treści, a w tym tekstów pod SEO, dzięki którym moi klienci osiągną wyznaczone przez siebie cele – prywatne bądź zawodowe.

Moje wartości

Uczciwość wobec klientów, kreatywność podczas pisania artykułów oraz innych skutecznych tekstów, a także rozwój podyktowany dużymi ambicjami.

"Od najmłodszych lat marzyłam o tym, by ukończyć studia filologiczne i być polonistką. Nie wyobrażałam sobie jednak pracy w zawodzie nauczyciela. Wiedziałam natomiast, że moja praca musi być moją pasją – i tak się właśnie stało ☺."

Alicja Moskwa